مهندسی الکترونیکقیمت :
تومان 3999

انتخاب مدت اشتراک:به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای الکترونیک شامل Proteus، Altium Designer، Arduino، Atmel Studio، BASCOM-AVR،  OrCAD، pythonو ... استفاده کنید.

 
 
 


 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  با تهیه میزکار الکترونیک آپتار، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای الکترونیک شامل Proteus، Altium Designer، Arduino، Atmel Studio، BASCOM-AVR، Capture CIS (Cadence SPB OrCAD)، CodeVisionAVR، Keil uVision5، LCD Vision و python استفاده کنید. از مجموعه این نرم افزارها بهره مند شوید و مدارهای چاپی و الکترونیکی را طراحی کنید و در هر لحظه ایده خود را عملی کنید.

  آپتار دسترسی و اجرا نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی در اختیار شما میگیرد، با ذخیره فایل های خود در AptarDrive، بدون نیاز به انتقال فایل ها در هر ابزار به آنها دسترسی داشته باشید. با اعمال تغییرات در یک ابزار و ذخیره آن، تغییرات بر دیگر ابزارها هم اعمال میشود. همچنین میتوانید در صورت نیاز، فایلهای مورد نیاز را بر روی میزکار خود بارگذاری کنید و یا از میزکار خود بر روی رایانه، تلفن همراه و یا تبلت خود، بارگیری کنید.
 • محصولات add

  Proteus 8 Professional

  نرم افزاری کاربردی به منظور طراحی خودکار و تست مدارات الکتریکی است. Proteus مجموعه ای از یک سیستم شبیه ساز مدارات بر مبنای مدل های اجزای الکتریکی در PSPice است. با تهیه این نرم افزار از فروشگاه گوگانا، دستگاه های قابل برنامه ریزی مانند میکروکنترلرها و میکرو سنسورها، PSP و ... را در رایانه، تلفن همراه و تبلت مدل سازی کنید. همچنین میتوانید مدار خود را مانند عمل تست کنید و بعد از رفع اشکالات احتمالی، برای آن صفحه مدار چاپی (PCB) طراحی کنید.حالا پروتئوس آنلاین در اختیار شماست.

   
  Capture CIS

  نرم افزار OrCAD یکی از قدیمی ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای آنالیز و شبیه ساز مدارات الکترونیکی است و جایگاه ویژه ای در مجامع علمی جهانی دارد. دقت تحلیل این نرم افزار به حدی است که در اکثر آزمایشگاه های الکترونیک و در صنایع قطعه سازی (تست مدارات داخلی قطعات)، و در فعالیت های تحقیقاتی و علمی از این نرم افزار استفاده میشود. آپتار با ارائه این نرم افزار به صورت آنلاین، استفاده از OrCAD را برای تست مدار از نظر ولتاژ dc و ac، در هر ابزار و با هر سیستم عاملی (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) برای تمام کاربران فراهم کرده است. از دیگر مزیت های این نرم افزار، قابلیت مشاهده تاثیر انواع پارامترها مانند دما، نویز و ... میباشد. OrCAD یک مجموعه نرم افزاری است که کاربران با استفاده از آن میتوانند به شبیه سازی مدارات خود بپردازند.اورکد آنلاین را همین حالا تجربه کنید.

   
  CodeVisionAVR

  یک نرم افزار تخصصی برای رشته های برق و کامپیوتر (سخت افزار) است. این نرم افزار یک کامپایلر برای زبان برنامه نویسی C است که برای برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR از آن استفاده میشود. با استفاده از میزکار الکترونیک آپتار و اجرای این نرم افزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، برنامه ریزی میکروکنترلر در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) برای شما فراهم میشود. از مزایای این نرم افزار محیط کاربر پسند، وجود کتابخانه های متعدد و پرکاربرد که کاربر را از نوشتن توابع پیچیده بی نیاز میکند. در نسخه ارائه شده این نرم افزار در میزکار الکترونیک آپتار، این قابلیت وجود دارد که CodeVision را به عنوان یک افزونه IDE رسمی شرکت Atmel اضافه کنید و از قابلیت های CodeVision در آن محیط استفاده کنید.

   
  Altium Designer

  یکی از محبوب ترین، ساده ترین و در عین حال پیشرفته ترین نرم افزار اتوماسیون طراحی الکترونیکی (EDA)، نرم افزار Altium Designer است. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی مدارات پاپی است و توانایی طراحی چند لایه ای PCB در محیط دو و سه بعدی را دارد. در آلتیوم میتوانید با طراحی شماتیک، آن را به PCB تبدیل کنید. در طراحی PCB قطعات ورودی در زیر و روی برد مدار چاپی قرار میگیرند. با استفاده از نرم افزار Altium و با ایجاد قوانین مختلف، میتوانید از بروز خطا جلوگیری و یک مدار استاندارد طراحی کنید. آپتار با ارائه این نرم افزار کاربردی، استفاده از نرم افزار Altium Designer را برای شما در هر ابزار فراهم کرده است. با تهیه میزکار الکترونیک از فروشگاه گوگانا ابعاد، بدون نیاز به نصب نرم افزار، در هر لحظه جوانب یک دستگاه و برد از نظر الکتریکی و فیزیکی، صحت شکل سیگنال در PCB را بررسی کنید و در سریع ترین زمان پیچیده ترین و دقیق ترین مدارها را به سرعت به مرحله تولید برسانید.

   
  AtmelStusio

  AtmelStudio محیط توسعه یکپارچه (IDE) برای توسعه و برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR و ARM است. از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار قابلیت بسیار پیشرفته ویرایشگر آن است که از VisualStudio بهره میبرد و برنامه نویسی را برای شما لذت بخش میکند. پیش بینی کلمات در حال تایپ، به کاربران در نوشتن توابع، ثابت ها و متغیرها و ... کمک میکند. با تهیه میزکار الکترونیک آپتار از این نرم افزار به صورت آنلاین در هر ابزار و در هر لحظه استفاده کنید و به توسعه، اشکال زدایی و برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR و ARM بپردازید.

   
  Arduino

  کار با میکرو کنترلر و ارتباط آن با دیگر قطعات یک کار تخصصی است. اما Arduino یک راه میانبر برای یادگیری است. آردوینو از دو قسمت سخت افزار و نرم افزار تشکیل شده است. از آنجا که هر دو قسمت سخت افزاری و نرم افزاری این نرم افزار به صورت متن باز است، براحتی میتوان کدهای نرم افزار، شماتیک و PCBبردها را تهیه کنید. مهمترین عاملی که موجب توسعه فوق العاده آردوینو شده است، اپن سورس بودن نرم افزار و سخت افزار آن است. با استفاده از نرم افزار Arduino ارائه شده در میزکار الکترونیک آپتار، در هر لحظه و در هر ابزار بدون نیاز به نصب برنامه، تمام سورس های برنامه و نقشه مدارات در اختیار شماست و میتوانید با توجه به نیازتان، بدون نیاز به ایجاد آنها، میتوانید آنها را تغییر دهید.

   
  BASCOM-AVR

  نرم افزاری برای برنامه نویسی و طراحی مدارات الکترونیکی بر اساس میکروکنترلرهاست، و با استفاده از زبان برنامه نویسی BASIC برنامه نویسی و توسعه داده میشود. BASIC یکی از قوی ترین نرم افزارهای کامپایلری است که برای میکروکنترلرها ارائه شده است و قابلیت های زیادی از ابتدای برنامه نویسی، کامپایل و تولید فایل HEX تا پروگرام کردن برنامه بر روی میکرو را دارد. با تهیه میزکار الکترونیک از فروشگاه گوگانا از این نرم افزار به صورت آنلاین و بدون نیاز به نصب، در هر لحظه استفاده کنید.

   
  Keil uVIsion

  نرم افزار Keil یک کامپایلر شبیه ساز و پروگرام کننده همه میکروکنترلرها و تراشه های مبتنی بر ARM میباشد. از ویژگی های این نرم افزار، محیط توسعه یکپارچه برای انجام عملیات کامپایل، شبیه سازی، اشکال زدایی و ... است. آپتار در میزکار الکترونیک، اجرای آنلاین این نرم افزار را برای تمامی کاربران فراهم کرده است.

   
  LCD Vision
  LCD Vision نرم افزار طراحی فونت و تصویر برای LCD های گرافیکی تحت محیط CodeVisionAVR است. نرم افزارهای زیادی برای تبدیل عکس به کد HEX و ساخت فونت وجود دارد، اما براحتی این نرم افزار را در CodeVision 3.12 میزکار آپتار اجرا کنید و فرمت عکس ها را به فایل HEX تبدیل کنید.
   
  python
  پایتون (به انگلیسی: Python) یک زبان برنامه‌نویسی همه منظوره، سطح بالا،شی‌گرا، اِسکریپتی و متن باز است که توسط خودو فان راسام (به هلندی: Guido van Rossum) در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شد.

  فلسفهٔ ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است. کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

  بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند (به‌ویژه زبان‌هایی که از گرامر زبان سی پیروی می‌کنند) در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود. به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می‌گیرند، و این تعداد در بلاک‌های کد درونی‌تر افزایش می‌یابد. بدین ترتیب بلاک‌های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند.

  پایتون مدل‌های مختلف برنامه‌نویسی (از جمله شی‌گرا و برنامه‌نویسی دستوری و تابع محور) را پشتیبانی می‌کند و برای مشخص کردن نوع متغییرها از یک سامانهٔ پویا استفاده می‌کند.

  این زبان از زبان‌های برنامه‌نویسی مفسربوده وبه صورت کامل یک زبانشی‌گرا است که در ویژگی‌ها با زبانهای تفسیری پرل، روبی، اسکیم،اسمال‌تاک و تی‌سی‌ال مشابهت دارد و از مدیریت خودکار حافظه استفاده می‌کند.

  پایتون پروژه‌ای آزاد و متن‌باز توسعه‌یافته‌است و توسط بنیاد نرم‌افزار پایتون مدیریت می‌گردد.