طراحی و رسانهقیمت :
تومان 16000

انتخاب مدت اشتراک:به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای طراحی ورسانه شامل ، After Effects، Adobe Audition، Media Encoder، استفاده کنید. استفاده از این میز کار نیاز به سرعت بالای اینترنت دارد.


 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  با تهیه میزکار طراحی و رسانه از فروشگاه آپتار، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از مجموعه نرم افزارهای After Effects، Adobe Audition،  و  Adobe Media Encoder،استفاده کنید.

  آپتار دسترسی و اجرا نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی در اختیار شما میگیرد.
 • محصولات add

   
  After Effects CC 2017

  افتر افکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژه سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده است. این نرم افزار هماهنگی بالایی با نرم افزارهای Adobe Photoshop، Adobe Premiere و Adobe Audition دارد.

  افترافکت یک ابزار و یک راه حل برای گرافیک های حرکتی پیچیده(موشن گرافیک (و جلوه های بصری سینمائی است .از کاربردهای نرم افزار افتر افکت، ایجاد افکت پرده سبز، روتوسکوپی، ترکیب بندی و انیمشن سازی است. میتوان از این نرم افزار کاربردی در ویرایشگر غیر خطی، ویرایشگر صدا و کد گذاری رسانه ای استفاده کرد. از ویژگی های اصلی After Effects CC 2017، موتور رندر سه بعدی، قالب های مشترک، پخش زنده، فریز کردن فریم است. آپتار با ارائه نرم افزار افترافکت، استفاده از این نرم افزار را در هر لحظه، در هر مکان و بدون نیاز به نصب، برای تمام کاربران فراهم کرده است. با تهیه نرم افزار افتر افکت از فروشگاه گوگانا، در هر سیستم عامل(ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تبلت و تلفن همراه) به صورت آنلاین و بدون نیاز به ارتقا سیستم، آن را اجرا کنید.
   
  Adobe Media Encoder CC 2017
  Adobe Media Encoder یکی از نرم افزارهای قدرتمند و کاربردی کمپانی Adobe به منظور تبدیل و تغییر حالت ها و کیفیت فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر است. این نرم افزار به عنوان نرم افزار کمکی Premier Pro و After Effects است و حالت ها و کیفیت تصاویر ویدئو دیجیتال را تغییر میدهد. یکی از مراحل مهم و پس از تدوین، تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر برای استاندارد های متفاوت است. ویژگی کلیدی Adobe Media Encoder این است که از تمام فرمت های Final Cut پشتیبانی می کند و این موضوع باعث شده تا آن را به نرم افزاری بسیار کاربردی هم برای کاربران Final Cut و هم برای کسانی که می خواهند تصاویری که توسط Final Cut مونتاژ شده را به نرم افزار های دیگر مونتاژ مانند Premier انتقال دهند، تبدیل کند.
   
   
  Adobe Audition CC 2017
  نرم افزار Adobe Audition در زمینه ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا از شهرت جهانی برخوردار است. این برنامه دارای ابزارهای بسیار حرفه ای آهنگسازی می باشد به طوری که می توان آنرا به یک استدیو مجازی ساخت آهنگ تشبیه کرد.
  با استفاده از این نرم افزار، کاربران میتوانند به راحتی اقدام به ضبط صدا و ویرایش آن کنند. به عبارت دیگر ابزارهای این نرم افزار را می توان به چند بخش ظبط، ویرایش، تدوین، رندر، تنظیم، میکس و … تقسیم بندی کرد که هر یک از آنها در مراحل مختلف ساخت آهنگ مورد نظر مورد استفاده قرار میگیرد.
  همچنین در این برنامه افکت های صوتی متنوعی قرار گرفته است که می توانند از آنها در هنگام ساخت آهنگ ها استفاده کنند. علاوه بر این نویزگیر نیز یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار است که به منظور حذف نویز از آهنگ های با کیفیت پایین مورد استفاده قرار میگیرد.