Adobe Media Encoderقیمت :
تومان 3999

انتخاب مدت اشتراک:با استفاده از نرم افزار Adobe Media Encoder ویدئو خود را به هر فرمتی تبدیل کنید.


 • اطلاعات add

  اطلاعات کلی

  با تهیه میزکار تبدیل رسانه از فروشگاه آپتار، به صورت آنلاین و بدون نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار، از نرم افزارAdobe Media Encoder استفاده کنید.

  آپتار دسترسی و اجرا نرم افزارهای مورد نیاز را در هر سیستم عامل (ویندوز، لینوکس، اندروید و ios) و در هر ابزار (رایانه، تلفن همراه و تبلت) برای شما فراهم میکند. در هر لحظه، تنها با دسترسی به اینترنت، نرم افزار خود را اجرا کنید.

   
  ذخیره اطلاعات
  با عضویت در آپتار، دو گیگ فضای ذخیره سازی در اختیار شما قرار میگیرد.
 • محصولات add

  Adobe Media Encoder CC 2017
  Adobe Media Encoder یکی از نرم افزارهای قدرتمند و کاربردی کمپانی Adobe به منظور تبدیل و تغییر حالت ها و کیفیت فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر است. این نرم افزار به عنوان نرم افزار کمکی Premier Pro و After Effects است و حالت ها و کیفیت تصاویر ویدئو دیجیتال را تغییر میدهد. یکی از مراحل مهم و پس از تدوین، تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر برای استاندارد های متفاوت است. ویژگی کلیدی Adobe Media Encoder این است که از تمام فرمت های Final Cut پشتیبانی می کند و این موضوع باعث شده تا آن را به نرم افزاری بسیار کاربردی هم برای کاربران Final Cut و هم برای کسانی که می خواهند تصاویری که توسط Final Cut مونتاژ شده را به نرم افزار های دیگر مونتاژ مانند Premier انتقال دهند، تبدیل کند.