انقلاب ایمانقیمت :
رایگان
مجموعه ای گرانبها از انقلاب اسلامی

محصول شرکت نرم افزاری کوثر

 


 • اطلاعات add

  خلاصه

  شامل:

  (درد آشنا) : فیلم دیدار مقام معظم رهبری از موزه عبرت و بیان خاطرات مبارزات ، زندان و شکنجه مبارزین از زبان خودشان ، 10 قطعه فیلم مربوط به استقامت مبارزین. ( آوای انقلاب) : 350 دقیقه سخنرانی صوتی از امام خمینی و شهید بهشتی و شهید هاشمی نژاد - مجموعه سرودهای انقلابی و شعارهای انقلاب اسلامی و ارزیابی آنها.

  ( انقلاب ایمان) : پیش از سال 1342 و شروع نهضت و وقایع مهم این دوران در قالب 3 فیلم مجزا - سالهای 42 تا 57 علت دستگیری امام راحل و دوران تبعید بصورت فیلم- رویدادهای سال57 بهمراه شرح آنها از رفتن ایشان به فرانسه تا پیروزی انقلاب به صورت فیلم - روزشمار انقلاب به صورت متن و مستند جنایات ساواک به صورت فیلم.
  (بابای انقلاب) : بررسی شخصیت گرانقدر حضرت امام (ره) و زندگی نامه حضرت امام از تولد تا عروج - 17 قطعه فیلم از حضرت امام ، خاطرات امام از زبان یاران ایشان.

  (راویان انقلاب) : معرفی مبارزین ، نوع و علت فعالیتهای آنها ، مشارکت زنان در انقلاب ، چهره رژیم منحوس پهلوی در قالب 63 قطعه فیلم از زبان خودشان از برنامه محرمانه و سخنرانی آقای رحیم پور ازغدی.

  ( ارمغان انقلاب) : دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه زمینه ها با توضیح به صورت متن و بیش از 50 مقاله پیرامون دستاوردهای انقلاب اسلامی.

  ( ستاره های هدایت) : معرفی شهدای برجسته انقلاب اسلامی ایران و زندگینامه مختصری از آنها و بهمراه 15 قطعه فیلم ، عکس و آثار برخی از شهداء و 150 دقیقه سخنرانی از ایشان.

  ( بدون شرح): اسناد: مجموعه ای از اسناد به جا مانده از ساواک به صورت اصل سند و متن تایپ شده. تصاویر: مجموعه ای از تصاویر مربوط به انقلاب و قبل از آن. نوشتار: جمع آوری برخی از اتفاقات و گفتنی های پراکنده انقلاب به صورت متنی.

  ( کتاب) : متن کامل 20 عنوان کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و معرفی بیش از 500 عنوان کتاب در موضوع انقلاب به همراه خلاصه و مشخصات آنها